Hakkımızda

Armak Group bünyesinde mimarlık ve dekorasyon , endüstriyel bant ve e-ticaret sektörlerinde hizmet veren bir grup şirketidir.

Armak Group Amerika Birleşik Devletleri’nde doğal taş, mermer satışı ve inşaat alanlarında faaliyet göstererek ticari hayatına başlamıştır. Edindiği tecrübeleri, uzman kadrosuyla birlikte yurt içinde tamamlanan ve devam etmekte olan butik villa inşaatı ve çok sayıda konut, ofis, cafe, restoran, eczane, otel gibi mimari ve iç mimari alanındaki çeşitli projeleri ile ses getiren  eserlere imza atmıştır.

Gelişim ve değişimin her zaman bir adım önünde duran Armak Group 2015 yılında Armak Bant çatısı altında Alman Menşeili endüstriyel bant firmasının proje bazlı temsilciliğini alarak faaliyetine başlamıştır. İç pazarda otomobil, mobilya, beyaz eşya sektörlerinde lider üretici firmalara doğru ürünü, uygun maliyetle, zamanında tedarik etmesi ile bilinirliğini kısa sürede arttırmıştır.

Ülkemizin kaynakları ve üretim kapasite gücünün bilincinde olan Armak Group kurmuş olduğu online satış sitesi ile Türk markalarının ABD ve Kanada pazarına yer alması için köprü görevini üstlenmiştir. Özellikle tekstil, deri, ayakkabı sektörlerinde üretim yapan birçok Türk markası için yeni pazarlar yaratma, kaliteli ürünlerini tanıtma anlamında fırsat olmuştur. Ülkemiz ekonomisine www.macawstore.com ile döviz girdisi sağlayıp katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

ARMAK GROUP VİZYON ;

Armak Group, inşaattan endüstriyel bant sektörüne, mobilya üretiminden, tekstil ve ayakkabı ihracatına kadar ürettiği ve hizmet sunduğu tüm alanlarda bireylerin, ailelerin ve kurumların yaşam kalitesini, iş verimliliğini ve konforunu arttırmayı ilke edinmiştir. İmza attığı tüm projelerinde geçmişten getirdiği birikimle çağın gereksinimlerini bir sentezde buluşturur ve geleceğin bir adım önünde yer alır.

ARMAK GROUP MİSYON ;

Armak Group yaratıcı ve işinde uzman kadrosu ile çalışır, kurum kültürü ve etik değerlerin bilinci ile sorumluluk alarak daimi hedefimiz olan daha kaliteli ürün ve daha iyi hizmete ulaşırız.

 

 

Armak group hakkımızda