Armak İhracat

 

Yapmış olduğu tüm işlerde öncelikle güven unsurunu esas almış olan Armak Group, ithalat ve ihracat sektöründe her daim emin ve sağlam adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir.

                                                              Armak Group Tekstil

Ülkemizin kaynakları ve üretim kapasitesinin bilincinde olan Armak Group, kurmuş olduğu online satış sitesi ile Türk markalarının ABD ve Kanada pazarında yer alması için köprü görevini üstlenmiştir. Özellikle tekstil, deri, ayakkabı sektörlerinde üretim yapan birçok Türk markası için yeni pazarlar yaratma ve aynı zamanda kaliteli ürünlerini tanıtma fırsatı yaratmıştır.

Rekabetin yoğun olduğu hedef pazarında doğru stratejilerle ön plana çıkmayı başaran www.macawstore.com yapmış olduğu satışlarla döviz girdisi sağlayıp ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

 


Armak Group Mum

İhracat kalemlerimiz arasında Armak Mum’un önemli bir yeri olduğunu bilmenizi isteriz. Hatıra ve hediyelik mumların yanı sıra üst segment veya kurumsal kullanımlar için imal edilen mumların yurt dışı talebi her geçen gün artmaktadır.

Mum sanayisindeki bu talepleri, çalışmalarımız neticesinde karşılamaktayız. Bunun yanı sıra yeni ve farklı ürün imalatları için kesintisiz olarak araştırmaya ve geliştirmeye devam etmekteyiz.